رزمایش ثارالله فردا و پس‌‌فردا در تهران

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امسال 20 رزمایش در نیروهای مسلح طبق برنامه انجام می‌شود.

به گزارش فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست خبری صبح امروز خود با اصحاب رسانه با بیان اینکه امسال 20 رزمایش در نیروهای مسلح طبق برنامه انجام می‌شود، اظهار داشت: متأسفانه برخی برداشت‌ها می‌گویند مذاکره امنیت مردم را تأمین کرد. این نوع برداشت حق مردم و مؤلفه‌های اصلی قدرت نظام نیست.

وی با بیان اینکه دستاوردهای موشکی و شناوری عامل بازدارنده بود، تصریح کرد: قطعنامه و توافق شاید برخی قطعنامه‌های قبلی را لغو کند اما می‌دانیم قطعنامه‌ها هیچ گاه قدرت حمله به ایران را ایجاد نکرده است.

سرلشکر جعفری تصریح کرد: مقامات آمریکایی به شدت از مواضع انقلابی و استقامت و مقاومت اسلامی نگران هستند.

فرمانده کل سپاه در ادامه گفت:‌ نگرانی بعد از توافق این است که کسانی فکر کنند دشمنی آمریکا با ما تمام شده یا کم شده است.

وی گفت: رزمایش ثارالله فردا و پس فردا و در تهران با حضور پنجاه هزار بسیجی و 250 گردان برای مقابله با تهدیدات امنیتی برگزار می‌شود.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه تنها راه مقابله با دشمنی آمریکا، حفظ و توسعه اقتدار نظامی است، افزود: مولفه اصلی قدرت سلاح نیست بلکه دفاع مردمی است که در حال تقویت است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز قدرت بزرگ منطقه‌ای نظامی و دفاعی هستیم ادامه داد: سپاه برای مقابله با جنگ‌های نیابتی و مخالفان جبهه مقاومت با همه توان آمده است و برنامه دارد و علاوه بر حمایت‌های مستشاری و انتقال تجربیات هر نوع درخواستی هم از نظام داشته باشند و بتوانیم کوتاهی نمی‌‌کنیم.

سرلشگر جعفری تصریح کرد: سپاه سال‌هاست بیشترین توان خود را برای توسعه دقت‌افزایی موشک‌های بالستیک زمین به زمین زیر 2 هزار کیلومتر گذاشته است.

وی گفت: هیچ گونه محدودیتی دراین حوزه که در قطعنامه هم مطرح شده قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: نگاه وابستگی به غرب و اروپا که کشورها را دچار مشکل کرده، این درس را به ما می‌دهد که متکی به اقتصاد بومی و مقاومتی باشیم.

دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو اشتباه محض

/ 0 نظر / 34 بازدید